HERBALIFE üRüNLERI HAKKıNDA GERçEKLER AçığA

herbalife ürünleri Hakkında Gerçekler Açığa

herbalife ürünleri Hakkında Gerçekler Açığa

Blog Article

Hür distribütörlerin web siteleriyle ilgili olarak ticarete elverişlilik yahut belli bir amaca uygunluk da dahil başlamak üzere rastgele bir beyan veya garanti sunmamaktayız.

oturumu aç butonuna tıklayın ve elektronik posta yahut kullanıcı adınızla giriş yaparak sayfanıza bandajlanabilirsiniz.

19. T.C YASALARI Site’ye veya sair Sunulan Bilgiler’e Türkiye sınırları dışında artan bir yerden erişmeyi yeğleme ederseniz, alakadar mevzii yasaların uygulanabilir olması durumunda uygulanabilecekleri ölçüde uygulanmaları kaydıyla yöresel yasalara birebir devinim etmekten mesuliyetli olacaksınız.

Skin Serisi: Markanın yeni tohum cilt hizmet ürünlerine verdiği kişi olup her üründe ana aktif fiil molekül olarak Aloe Vera tercih edilmiştir.

Herbalife'ın en son ayrıcalıklarından yararlanmanız yürekin tarayıcınızı yükseltmenizi şiddetle referans ediyoruz.

Bu Mahremiyet Politikası’ndaki rastgele bir tadil, ilgili Bildirim’in Site’ de duyurulmasının ardından derhal yürürlüğe girecektir. Bu tür bir Bildirim’in sitede ardından bu Site’yi veya gayrı Sunulan Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişiklikleri akseptans ettiğiniz varsayılacaktır. En aktüel halini bildiğinizden güvenli yetişmek için bu mahremiyet politikasını periyodik olarak gözden geçirmenizi salık ederiz.

Bu tür bir Bildirim’in arkası sıra bu Site’yi yahut sair Maruz Bilgiler’i kullanmanız halinde bu değişiklikleri kabul ettiğiniz varsayılacaktır. En şimdiki halini bildiğinizden sakıncasız yetişmek sinein bu Sözleşme’yı periyodik olarak gözden geçirmenizi referans ederiz.

Ilkokulinci ve son aşamada ise besleyen gece kremi kullanarak çok rutubet tedavisi gerçekleştirebilirsiniz.

Bilgilerinizi, toplanma amacı doğrutusunda yahut yasalar aracılığıyla gereken müddet süresince saklayabiliriz. Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi saklama süresi bilgilerin kullanıldığı amaca bağlı olarak tadil gösterir.

Bu politika veya uygulamalarımız hakkında bir sorunuz yahut Herbalife’ın zatî bilgilerinizi tasarrufına müteveccih bir şikayetiniz varsa lütfen [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin.

Lokal yasalar ikaznca mevcut olması durumunda Herbalife’ın ferdî bilgilerinizi toplaması ve kullanması hususunda Herbalife’ın sizi memnun edecek bir şekilde çözemeyeceği bir şikayetiniz varsa yargı düzınızda taraf vadi salahiyetli Denetleyici Kuruma bir devamını oku şikayette bulunma hakkına sahipsiniz.

Site’yi kullanmanızdan veya kullanamamanızdan yahut vesair Sunulan Bilgiler’i satın almanızdan yahut kullanmanızdan;

şayet Herbalife iş okazyonı için fen elde etmek isterseniz Herbalife Satış Temsilcisi Elbette Olunur kırmızı inceleyebilir ve üyelik hakkında detaylı bilgelik sarmak yürekin whatsapp komünikasyon hattımızdan ya da Herbalife Üyelik Formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Herbalife Uluslararası Riyaset Cihazı: Herbalife Nutrition Şirketinin bulunduğunuz ülkede yönetim kuruluna seçilmeniz ve size herbalife nutrition şirketinin aldığı karalara imza yetkisi veren bir kariyere geldiniz demektir.

herbalife

Report this page